Projektinė veikla

Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektas „Žaliasis sodelis“

Projektas finansuojamas iš Vilniaus miesto savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiajai programai patvirtintų asignavimų. Projekto tikslas – ugdyti visuomenės ekologinę savimonę ir gamtamokslinę kompetenciją, tobulinti aplinkosauginę komunikaciją, plėtoti visuomenės informavimą ir švietimą apie gamtą tausojantį gyvenimo būdą,  skatinti pažinti ir saugoti gamtinę aplinką, Vilniaus miesto kraštovaizdį, skatinant aktyviai veikti sukurtose darželio lauko žaliosiose edukacinėse erdvėse, dalyvaujant projekto „Žaliasis sodelis“ veiklose. Projekto įgyvendinimo trukmė nuo 2022 m. birželio 1 d. iki 2022 m. lapkričio 30 d.

Projekto akimirkos:

Lietuvos Mažųjų žaidynės. Šių metų sausio 6–gegužės 30 d. Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigose vykdomas projektas „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Šiame projekte dalyvauja ir mūsų darželis.

Tai nekomercinis Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projektas, kurio tikslai:

1. Didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį.
  2. Skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

ES projektas ,,Virtuali scena – ugdymo tobulinimas, naudojant skaitmenines technologijas“

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2019 m. lapkričio 11 d.–2022 m. sausio 31 d.

Vilniaus Santariškių lopšelis-darželis projekte dalyvauja kaip partneris ir kartu su projekto partneriais įgyvendina projektą „Virtuali scena – ugdymo tobulinimas, naudojant skaitmenines technologijas“

Daugiau informacijos:

STIMULUS projektas

Treniruočių studija STIMULUS kartu su Sporto rėmimo fondu nuo 2021 m. sausio mėnesio vykdo projektą „Treniruočių gyventojams organizavimas” pagal Sporto rėmimo fondo veiklos sritį Fizinio aktyvumo veiklos, skatinančios fizinio aktyvumo plėtrą. Projekto metu Vilniaus miesto savivaldybės darželių darbuotojams du kartus per savaitę organizuojamos nemokamos mankštos, pagrįstos sveikatingumo, kineziterapinių, pilates mankštų principais.

Daugiau informacijos:

STIMULUS projektas.pdf

,,Tikslinė kompleksinė pagalba ikimokyklinėms įstaigoms”

Programa supažindina su Naratyvinio žaidimo ir mokymosi (NEPL) metodu, atskleidžia jo teorines ir praktinės ištakas, naratyvinio žaidimo samprata ir išmoko konkrečių šio metodo įgyvendinimo žingsnių ikimokyklinio ugdymo įstaigoje.

,,Sveikatiada 2020″

Tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu vaikai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse.

Šiame projekte dalyvauja visos darželio grupės.

Projektas vyks visus mokslo metus. Organizuosime mankštas, šokius, pusryčių fiestas, žinių mūšius ir pan. Įdomių renginių metu vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet ir sužinos aktualios ir naudingos informacijos apie sveikatingumą.

,,Olimpinis mėnuo 2020″

Projekto tikslas – skatinti  Lietuvos vaikų fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną. Šiame projekte dalyvauja penkios darželio grupės:

,,Avietėlės“, ,,Šermukšniukai“, ,,Kriaušiukai“, ,,Riešutukai“, ,,Žirginėliai“.

Projekto metu vaikai supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai leisti laiką, išbandant naujus žaidimus ir mankštas.

2020 metais projektas vyks keturias savaites rugsėjo 28–spalio 23 dienomis.

Projekto temos:

• Fizinis aktyvumas
  • Sveika mityba
  • Vaiko gerovė
  • Kokybiškas poilsis

,,Atviros techninės kūrybinės dirbtuvės”

Projekto tikslas – taikant įvairias technologijas, išbandyti naujus patirtinio ugdymosi būdus žemės, gyvosios ir negyvosios gamtos tyrinėjimams darželio atviroje techninėje kūrybinėje dirbtuvėje.

Projektas įgyvendinamas 2020 m. kovo–rugsėjo mėnesiais.