Mokestis už darželį ir kita tėvams aktuali informacija

Mokestis už lopšelį-darželį mokamas vadovaujantis Vilniaus m. savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 4 d. sprendimu Nr. 1-305 „Dėl mokesčio už vaiko išlaikymą Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo tvarkos aprašo tvirtinimo ir vienos dienos vaiko maitinimo normos nustatymo”:

* Darželių mokesčių tvarka 2020 m.

Įsakymas-dėl-mokesčių-išieškojimo

Priėmimas į lopšelį-darželį vykdomas vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 4 d. sprendimu Nr. 1-303 ,,Dėl vaikų priėmimo į Vilniaus miesto švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“:

* Priėmimo tvarka 2020 m.

Prašytume apmokėti už vaiko išlaikymą iki einamo mėnesio paskutinės dienos.

Gavėjas Vilniaus Santariškių lopšelis-darželis

Gavėjo sąskaitos:
DNB bankas sąskaitos Nr
. LT244010051002155595

Mokėjimo pavedime BŪTINA informacija:

Mokėjimo paskirtyje: vaiko vardas, pavardė;

Mokėtojo/ kliento kodas: kodas iš mokėjimo pranešimo (Kliento kodas).
Mokant už  2 ir daugiau vaikų – mokėjimo pavedimas atliekamas už kiekvieną vaiką atskirai.

Į visus mokesčių klausimus mielai jums atsakys vyr. buhalterė.
El.p. buhalterija@santariskes.vilnius.lm.lt

AKTUALI INFORMACIJA