Projektinė veikla

1. ES projektas ,,Virtuali scena – ugdymo tobulinimas, naudojant skaitmenines technologijas“

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2019 m. lapkričio 11 d.–2021 m. lapkričio 28 d.

Vilniaus Santariškių lopšelis-darželis projekte dalyvauja kaip partneris ir kartu su projekto partneriais įgyvendina projektą „Virtuali scena – ugdymo tobulinimas, naudojant skaitmenines technologijas“

Daugiau informacijos:

* darželio projektinė veikla.pdf

2. ,,Visuomenės aplinkosauginio švietimo projektas – ,,Mažieji gamtos saugotojai““

Projekto tikslas – bendradarbiaujant su ikimokyklinio ugdymo įstaigomis bei vietos bendruomene, ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ekologinę savimonę ir gamtamokslinę kompetenciją, formuojant aplinkai draugiškas vertybines nuostatas.

Projekto įgyvendinimo terminas – 2020 m. rugsėjo 1 d.–2020 m. gruodžio 1 d.

Įgyvendinant šį projektą 2020 m. lapkričio 20 d. Vilniaus Santariškių lopšelyje-darželyje vyko nuotolinė Vilniaus miesto ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų metodinė-praktinė konferencija „Gamtosauga vaiko akimis“: http://santariskiudarzelis.lt/2020/11/24/ispudziai-is-konferencijos/

Konferencijos programa http://santariskiudarzelis.lt/wp-content/uploads/2020/11/konferencijos-programa.pdf

Konferencijos dalyvių pranešimai:

3. ,,Tikslinė kompleksinė pagalba ikimokyklinėms įstaigoms“

Programa supažindina su Naratyvinio žaidimo ir mokymosi (NEPL) metodu, atskleidžia jo teorines ir praktinės ištakas, naratyvinio žaidimo samprata ir išmoko konkrečių šio metodo įgyvendinimo žingsnių ikimokyklinio ugdymo įstaigoje.

4. ,,Sveikatiada 2020″

Tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį aktyvumą. Organizuojami vaikams įdomūs ir patrauklūs renginiai, kurių metu vaikai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse.

Šiame projekte dalyvauja visos darželio grupės.

Projektas vyks visus mokslo metus. Organizuosime mankštas, šokius, pusryčių fiestas, žinių mūšius ir pan. Įdomių renginių metu vaikai ne tik smagiai leis laiką, bet ir sužinos aktualios ir naudingos informacijos apie sveikatingumą.

5. ,,Olimpinis mėnuo 2020″

Projekto tikslas – skatinti  Lietuvos vaikų fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną. Šiame projekte dalyvauja penkios darželio grupės:

,,Avietėlės“, ,,Šermukšniukai“, ,,Kriaušiukai“, ,,Riešutukai“, ,,Žirginėliai“.

Projekto metu vaikai supažindinami su sportu ir sveika gyvensena, skatinami aktyviai leisti laiką, išbandant naujus žaidimus ir mankštas.

2020 metais projektas vyks keturias savaites rugsėjo 28–spalio 23 dienomis.

Projekto temos:

• Fizinis aktyvumas
  • Sveika mityba
  • Vaiko gerovė
  • Kokybiškas poilsis

6. ,,Atviros techninės kūrybinės dirbtuvės“

Projekto tikslas – taikant įvairias technologijas, išbandyti naujus patirtinio ugdymosi būdus žemės, gyvosios ir negyvosios gamtos tyrinėjimams darželio atviroje techninėje kūrybinėje dirbtuvėje.

Projektas įgyvendinamas 2020 m. kovo–rugsėjo mėnesiais.