Laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiamos vertybės. Jos aukštesnės už gerovę. Mūsų istorija turtinga svarbiomis, pasididžiavimo vertomis ir minėtinomis datomis. Būtent tokia yra Vasario 16-oji- diena, kuri labai reikšminga kiekvienam lietuviui, žinančiam ir gerbiančiam savo šalies praeitį. 2021 m. vasario 1-17 dienomis dvi ikimokyklinio amžiaus grupės (Serbentukai ir Obuoliukai) ir 1-a priešmokyklinio amžiaus grupė (Riešutukai) dalyvavo Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinės tarybos organizuotoje akcijoje „Mano lange – Lietuva“, kurios tikslas paminėti Vasario 16-ąją bei papuošti savo langus Lietuvos spalvomis. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų piešdami ant netradicinio paviršiaus bei dar labiau įtvirtino žinias apie Lietuvą.

Daugiau nuotraukų rasite skiltyje ,,Galerija“.

Tags: