2020 m. vasario 6 d. Vilniaus Santariškių lopšelio-darželio bendruomenė paminėjo 5-ąjį darželio gimtadienį.

Sveikinimo žodį sakė Asta Januškevičiūtė, l. e. direktorės pareigas Vilniaus Santariškių lopšelyje-darželyje. Darželio gimtadienio proga vaikus, darbuotojus ir visą bendruomenę sveikino svečiai atvykę iš Vilniaus miesto savivaldybės: mero pavaduotoja – E. Tamošiūnaitė, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos vyriausioji patarėja – A. Kovalevskaja, administracijos direktoriaus pavaduotoja – R. Balčiūnienė. Sveikinimo ir padėkos žodį tėvelių vardu sakė Vilniaus Santariškių lopšelio-darželio tėvų bendruomenės atstovė R. Rotomskienė. Taip pat svečių gretas papildė ir pasidžiaugti švente atvyko svečiai iš Vilniaus lopšelio-darželio ,,Lazdynėlis“, Vilniaus kolegijos, metodinio būrelio ,,Aidas“ pirmininkė, ,,Gyvi žaislai“ direktorė.

Šventės akimirkomis dalinamės ir su Jumis!

Tags: